Oto Yıkama & Kuaför

Hizmetlerimiz

Oto Yıkama

Tamamen kireçten arındırılmış su ve araç boyasına zarar vermeyecek temizlik malzemeleri ile aracın dışı tüm kir ve atıklardan arındırılır.

Oto Kuaför

Aracınızın iç ve dış kısmına hiçbir şekilde zarar vermeden temizlenip korumasına olanak sağlar

Detaylı Oto Temizliği

Aracınızın koltuk, yer döşemesi, tavan döşemesi, kapı cepleri, bagaj, stepne bölümü ve konsol bölümüne zarar vermeden özel ürün ve ekipmanlarla  aracınızın ilk günkü gibi temiz olmasını  sağlarız.

Boya Koruma

Aracınızın dış yüzeyi önce temizlenir ardından yüzey temizlenir ardından kılcal boya temizleyicilerle parlatılır, hârelerden arındırılır

Paket Fiyatları

Detaylı İç Temizlik

Aracınızın tavan, taban, koltuk, kapı içleri, torpido, kalorifer ızgaraları gibi en dar ve küçük noktalarına girilerek sigara isi, kir, meşrubat ve benzeri kalıpların ANTİBAKTERİYEL ürünlerle temizleyip bu etkenlerin tekrar oluşmaması için koruma altına alındığı sistemdir.

350
Çizik Giderme ve Boya Parlatma

Boya yüzeyindeki fırça çizikleri, su lekeleri, asit yağmurları, çamur çizikleri, portakallaşmalar temizlenerek mat görüntüsün yerine ıslak, parlak ve yeni görünüm sağlandığı sistemdir.

550
Boya Koruma

Daha önceden boya yüzeyindeki fırça çizikleri, su lekeleri, asit yağmurları, çamur çizikleri, portakallaşmalar temizlenerek mat görüntüsün yerine ıslak, parlak ve yeni görünüm sağlanmış yüzeylere tekrar bu etkenlerden oluşmaması için koruma altına alınan son kat işlemidir.

150
Nano Seramik Boya Koruma

Çizik giderme ve cila işlemleri uygulandıktan sonra yüzeyin korozyon koruması, pas koruması, su geçirmeme. Özellikle yüksek sıcaklık altında vb. etkenlerden korumak için tasarlanmış yenileme ile sıfır görünüme sahip camsı parlaklık ve çizilmeye karşı koruma sağlayan sistemdir.

1500
Jant Temizleme ve Parlatma

Jantlarda oluşan kir, oksitlenmeler ve çamur tortularının temizlenerek parlatma sistemidir.

75
Tersane Boyası ve Raspa Tozu Özel Temizleme

Aracın kaporta ve cam yüzeylerinde; tersane boyası, raspa tozları, ağaç reçinelerinin oluşturduğu izlerin ve pütürlerin temizlendiği sistemdir.

250
Kumaş Döşeme ve Halı Koruma

Temiz kumaş döşeme ve halıların yıpranmaya ve kirlenmeye karşı önlem işlemidir.

150
Deri ve Dinil Koruma

Temiz deri ve vinil aksamların yıpranmaya ve kirlenmeye karşı önlem işlemidir.

200
Susuz Motor Temizleme ve Koruma

Aracın çalışma düzenine etki eden, bir oksitlenmeler, çamur tortularının temizlendikten sonra bu etkenlerden oluşmaması için koruma altına alındığı sistemdir.

150 75
Cam Filmi

450
Kaput Filmi

900